Temat
:
Poszukiwania nowego trenera Wisly - plotki, propozycje, komentarze.
Wyświetl pojedynczy post
qaro
Member
Od: 06.2011
Offline
#
530
17.12.2011, 17:29
wtedy posypie glowe popiolem
a tak powaznie skoro Maaskant nic z nimi nie ugral a potem Moskal nic z nimi nie ugral to myslisz ze ktos ta ekipe odczaruje?
Ostatnio edytowane przez qaro : 17.12.2011 o godz. 17:31.
qaro
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do qaro
Znajdź inne posty napisane przez qaro