Wyświetl pojedynczy post
qaro
Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 17.12.2011, 17:17
pytanie do przeciwnikow pozostawienia Moskala jako trenera zastanawialiscie sie co sie stanie gdy do Wisly trafi trener z renomowanym nazwiskiem taki o ktorym marzy polowa tego forum i o zgrozo nic nie ugra w le do tego przegra pp i zajmie w lidze miejsce przykladowo nr 5 ? zaufamy mu i damy mu czas na zbudowanie lepszej Wisly? wszyscy widza jak wyglada u nas sytlacja z transferami o lm wciaz marzymy czy trener z nazwiskiem ale bez zawodnikow wprowadzi nas do lm ? co sie stanie za 2 lata gdy okaze sie ze lm kolejny raz jest poza zasiegiem nawet z trenerem z nazwiskiem? wywalimy i wezmiemy nastepnego zbawiciela? ocknijcie sie bez konkretnych zawodnikow nawet Josep Guardiola bylby w czarnej d... na dzien dzisiejszy Moskal pokazal ze nie jest gorszy od Maaskanta a do tego jego serce jest Wislackie dopoki nie zmieni sie nasza polityka transferowa zaden trener nie wyczaruje nam sukcesow a na dzien dzisiejszy Kazimierz Moskal to najlepszy wybor