Wyświetl pojedynczy post
kriswisla
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: KRK- Wien

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7324
Stary 17.12.2011, 17:12
ciacho napisał(a):Wyświetl post
Jesteśmy najsłabszym zespołem na tych ME więc co w tym dziwnego, że jesteśmy też najsłabszym w grupie
I najszybciej odesla nas do domu ,przynajmniej zaoszczedza na biletach powrotnych bo gramy na miejscu
Odpowiedz cytując