|
Też jestem zdania, że teraz po tym awansie to Moskal powinien zostać i przygotować po swojemu drużynę. Musi dostać jasny komunikat - Kazek, zostajesz, dostajesz czas i trochę pieniędzy, mów kogo trzeba. Wydaje mi się, że na nowego trenera to już jest za późno.
|