MłodyAleByku napisał(a):

|
Z obrony możnabyłoby zostawić jedynie młodego Czekaja, walczącego Jovanovicia i Bunoze który w pierwszych meczach pokazał, że jakieś pojęcie o piłce ma, tyllko go kontuzje zaczeły gnębić. Całej reszcie dziękujemy!! Klub jeżeli nie sprowadzi 3 nowych obrońców z czego minimum 2 nie wypali. To mamy marne szanse na dalszą zabawe w LE.
|
Chavez out, Palijć - out...
Klub nie sprowadzi w zimie trzech obrońców to jest pewne.
Czyli co jak już wysłaliśmy list do Odense, to może wyślijmy również list do Liege, że jednak nie przejdziemy no bo po co ale serdecznie zapraszamy ich do Krakowa, poznają w końcu gdzie leży nasze miasto, zwiedzą sobie Rynek i w ogóle.