Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9875
Stary 17.12.2011, 16:30
MłodyAleByku napisał(a):Wyświetl post
Z obrony możnabyłoby zostawić jedynie młodego Czekaja, walczącego Jovanovicia i Bunoze który w pierwszych meczach pokazał, że jakieś pojęcie o piłce ma, tyllko go kontuzje zaczeły gnębić. Całej reszcie dziękujemy!! Klub jeżeli nie sprowadzi 3 nowych obrońców z czego minimum 2 nie wypali. To mamy marne szanse na dalszą zabawe w LE.
Chavez out, Palijć - out...

Klub nie sprowadzi w zimie trzech obrońców to jest pewne.
Czyli co jak już wysłaliśmy list do Odense, to może wyślijmy również list do Liege, że jednak nie przejdziemy no bo po co ale serdecznie zapraszamy ich do Krakowa, poznają w końcu gdzie leży nasze miasto, zwiedzą sobie Rynek i w ogóle.
Odpowiedz cytując