Wyświetl pojedynczy post
Fiti
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7322
Stary 17.12.2011, 15:59
Wracając do tematu naszej "łatwiutkiej" grupy. Przejrzałem ranking Fifa i nasza grupa to drużyny z pozycjami:
12 14 33 66
Nietrudno się domyslić że ta najniższa pozycja, i to z największym odstępem od pozostałych, to my.
Oczywiście nie twierdzę, że nie powinniśmy wyjść, ale w najsłabszej grupie turnieju, my jesteśmy zdecydowanie najsłabszym zespołem...
"Franek ma swoje zdanie, z którym sam się nie zgadza" - Jan Tomaszewski
Odpowiedz cytując