Wyświetl pojedynczy post
Fiti
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#526
Stary 17.12.2011, 15:35
Jestem zwolennikiem zostawienia Moskala, ale jeśli ma odejść to już teraz, trzeba zatrudnić kogoś nowego. A nie tak że na 2 dni przed meczem ze Standardem i kuku że nie znają taktyki. Albo Moskal zostaje albo nowy trener powinien być zatrudniony do końca przyszłego tygodnia, takie jest moje zdanie.
"Franek ma swoje zdanie, z którym sam się nie zgadza" - Jan Tomaszewski