|
A wy Warszawiacy dalej swoje. Na cholere było wystawić rezerwy w Izraelu skoro to ostani mecz tej rundy i wakacje. Nie ma co testować nowych czy też starych zawodników gdy mozna zarobić kasę i do tego punkty do rankingu zarobić dla siebie i dla Polski. Mam teraz nadzieję że przez najbliższe 5 lat zemści się to i przez te 2 pnkty będziecie nierozstawioną drużyną podczas jakiegoś losowania. Chyba że to prezes Walter kazał zostawić te 2 punkty rankingowe w Izraelu
|