Damian1241 napisał(a):

a wiadomo juz z kim gramy na tym pierwszym obozie
|
http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=26264
Wisła rozegra w Portugalii trzy mecze. Najpierw zmierzymy się ze szwedzkim Helsingborgiem (28 stycznia, godz. 17 czasu lokalnego, czyli, jeśli dobrze liczymy, 18 w Polsce), później z duńskim FC Midtjylland (1 lutego, godz. 20) zaś naszym trzecim rywalem będzie (tak, tak) - Odense BK. Mecz ten odbędzie się 5 lutego o godz. 20.