PODSUMOWANIE RUNDY JESIENNEJ 2011/2012:
Pareiko (77) 2012 Bardzo dobry bramkarz pomimo zaawansowanego wieku
. Powinien zostać.
Jovanić (85) 2015 Jeden z największych niewypałów transferowych ostatnich lat do tego z długim kontraktem...
Kurto (91) 2012 Reprezentant U-21, szkoda że dostawał tak mało szans na grę. Raczej (niestety) nie przedłuży kontraktu.
Bunoza (88) 2014 Solidny ŚO, a także... LO. Powinien dostawać więcej szans na grę w pierwszej "11".
Czekaj (92) 2012 Pomimo 19 lat imponuje spokojem. Przyszłość naszej drużyny, ale trzeba przedłużyć z nim kontrakt!
Chavez (84) 2016 Reprezentant Hondurasu, jedyny obrońca który nie zawiódł w tej rundzie.
Diaz (83) 2012 Dobre mecze przeplata z fatalnymi. Powinien odejść.
Jaliens (78) 2013 Nie spełnił naszych oczekiwań, zbyt wolny.
Jovanović (88) 2016 Dobrze rokujący prawy obrońca włączający się do akcji ofensywnych. Może grać jako ŚO.
Lamey (79) 2012 Biorąc pod uwagę to, że ostatni sezon spędził na ławce to jednak grał poprawnie. To dzięki jego dwóm bramkom awansowaliśmy do w 1/4 finału PP. Jednak potrzebujemy lepszego konkurenta dla Jovanovicia.
Paljić (83) 2012 Pomimo tego, że jest LP poprawnie radził sobie na LO. Potrzebujemy LO z prawdziwego zdarzenia.
Brud (89) 2014 Bez szans na pierwszą "11" powinien zostać wypożyczony.
Garguła (81) 2014 Końcówka roku daje nadzieję, że "Guła" wróci do formy jaką miał kilka lat temu w GKS - ie.
Iliev (79) 2013 Robi dużo zamieszania w akcjach ofensywnych, ale bardzo nieskuteczny.
Jirsak (84) 2012 Może żałować, że mecz z Twente był jego ostatnim meczem w tym roku. Zawodnik najbardziej niedoceniany w Wiśle.
Kirm (84) 2014 Typowy "jeździec bez głowy", ale strzelił dla nas kilka ważnych goli.
Małecki (88) 2014 Gdyby częściej dostrzegał partnerów strzelilibyśmy co najmniej kilka bramek więcej. Ważne, że zostawia całe serce na boisku.
Melikson (84) 2015 Przed kontuzją najlepszy piłkarz Ekstraklasy. Bezcenny dla naszej drużyny.
Nunez (88) 2012 Piłkarz od "czarnej roboty". Jednak nie jest wart 1,2 mln. euro.
Sobolewski (76) 2012 Legenda Wisły, kapitan. Nie trzeba przedstawiać. Mam nadzieję, że podpisze co najmniej roczny kontrakt.
Stanek (91) 
Bez szans na grę. Powinien zostać wypożyczony.
Wilk (86) 2014 Bardzo ambitny piłkarz. Dobrze gra w destrukcji.
Biton (88) 2012 23-14 oto jego bilans bramkowy. Dzięki niemu ta jesień nie była dla nas tragiczna. Nie wiadomo czy zostanie...
Boguski (84) 2015 Powinien zostać wypożyczony. Fatalna skuteczność.
Genkow (84) 2015 Dobrze gra tyłem do bramki. Powinien więcej grać.
Szewczyk (92) 
Bez szans na załapanie się do meczowej "18". Kolejną rundę zagra w ME.
W rundzie wiosennej potrzebujemy
ŚO, LO i LP (ew.
ŚN).
http://www.transfermarkt.de/de/tomas...ler_24513.html
http://www.transfermarkt.de/de/miros...ler_17220.html
http://www.transfermarkt.de/de/damia...er_147774.html
www.transfermarkt.de/de/rafal-janicki/profil/spieler_153638.html
http://www.transfermarkt.de/de/mamad...ler_81897.html
http://www.transfermarkt.de/de/david...ler_80599.html
http://www.transfermarkt.de/de/renat...ler_77322.html
http://www.transfermarkt.de/de/sadio...er_137438.html
http://www.transfermarkt.de/de/lukas...er_178518.html
http://www.transfermarkt.de/de/mateusz-slodowy/profil/spieler_129353.ht
http://www.transfermarkt.de/de/marce...ler_67955.html
http://www.transfermarkt.de/de/momou...ler_85254.html
http://www.transfermarkt.de/de/gabri...ler_37966.html
Na sezon 2012/2013 powinniśmy pozyskać: BR, PO, DP LO i ŚN.
ODCHODZĄ: Kurto, Lamey, Paljić, Diaz, Jirsak (?), Nunez, Kirm (?), Biton (?), Boguski (?)