Mecze od 28 stycznia do 7 lutego z dość silnymi rywalami.
Rywale chyba jednak też na etapie przygotowań do sezonu, więc tak naprawde mecze o nic - próbowanie nowych graczy, próbowanie ustawień i taktyki.
Po zakończeniu turnieju zostaną 3 dni do rozegrania meczu o sperpuchar Polski i tydzien na spotkanie w 1/16 LE ze Standard Liege.
Podejrzewam, że Wisła w Australii nie zostanie do finału....
