Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4536
Stary 17.12.2011, 12:58
Mecze od 28 stycznia do 7 lutego z dość silnymi rywalami.
Rywale chyba jednak też na etapie przygotowań do sezonu, więc tak naprawde mecze o nic - próbowanie nowych graczy, próbowanie ustawień i taktyki.
Po zakończeniu turnieju zostaną 3 dni do rozegrania meczu o sperpuchar Polski i tydzien na spotkanie w 1/16 LE ze Standard Liege.
Podejrzewam, że Wisła w Australii nie zostanie do finału....
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując