Wyświetl pojedynczy post
Lacrima
Senior Member
 
 
Od: 08.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1834
Stary 17.12.2011, 12:58
Syn Kangura z 1984 napisał(a):Wyświetl post
Też chcę!
Ja też, ja też!

I właśnie, była w tym studio pokazana też radość po zakończeniu meczu do momentu zejścia piłkarzy z boiska (nie tylko minuta jak w transmisji meczu)? Chętnie bym to zobaczyła i usłyszała jeszcze raz, a nigdzie nie trafiłam na nagranie z tych momentów...
Ostatnio edytowane przez Lacrima : 17.12.2011 o godz. 13:00.
Odpowiedz cytując