Syn Kangura z 1984 napisał(a):

Też chcę!
|
Ja też, ja też!
I właśnie, była w tym studio pokazana też radość po zakończeniu meczu do momentu zejścia piłkarzy z boiska (nie tylko minuta jak w transmisji meczu)? Chętnie bym to zobaczyła i usłyszała jeszcze raz, a nigdzie nie trafiłam na nagranie z tych momentów...