KOALIK napisał(a):

Wg mnie Kazek nie powinien takich rzeczy mówić. Z wiadomych względów. Dyrektorek z Holandii na pewno nie będzie jego sprzymierzeńcem po tej wypowiedzi, a że niekompetentny prezes, który nic nie umie załatwić (sponsor, baza, frekwencja, akcje marketingowe, nawet akcja powrotu Legend wygląda słabo - nie jest prowadzona chronologicznie, a wielu znakomitych zawodników sprzed wojny kiedy zostanie ukoronowana?) słucha się Valckxa jak świętego obrazka, to po prostu będzie zmiana trenera. Valckx mocno się wkurzy, bo przecież jak nie można umieścić w podstawowym składzie znakomitej dwójki Holendrów? Ci zawodnicy, którzy przez wielu są traktowani jak przybysze z lepszego świata, niedostępnego dla biednych Polaczków, którzy mają zadanie Nas zakompleksionych uczyć, czym jest piłka na światowym poziomie muszą być najważniejszymi zawodnikami Wisły.
Cieszę się, że Moskal ma swoją koncepcję, ale przy pewnych ludziach nie będzie mógł się wykazać i niestety będzie musiał odejść...
|
Bez przesady. To nie Valcx chciał ściągać ich tutaj a Maaskant a teraz trenerem jest Moskal i on podejmuje decyzje kadrowe i będzie z nich rozliczany.
Ja uważam że ten skład jest naprawdę mocny. A jeśli nawet ktoś będzie miał gorszy dzień to są przecież jeszcze Małecki, Biton czy nawet Kirm, Palijc czy Chavez