Wyświetl pojedynczy post
Eleusis
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#655
Stary 17.12.2011, 12:44
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
Wg mnie Kazek nie powinien takich rzeczy mówić. Z wiadomych względów. Dyrektorek z Holandii na pewno nie będzie jego sprzymierzeńcem po tej wypowiedzi, a że niekompetentny prezes, który nic nie umie załatwić (sponsor, baza, frekwencja, akcje marketingowe, nawet akcja powrotu Legend wygląda słabo - nie jest prowadzona chronologicznie, a wielu znakomitych zawodników sprzed wojny kiedy zostanie ukoronowana?) słucha się Valckxa jak świętego obrazka, to po prostu będzie zmiana trenera. Valckx mocno się wkurzy, bo przecież jak nie można umieścić w podstawowym składzie znakomitej dwójki Holendrów? Ci zawodnicy, którzy przez wielu są traktowani jak przybysze z lepszego świata, niedostępnego dla biednych Polaczków, którzy mają zadanie Nas zakompleksionych uczyć, czym jest piłka na światowym poziomie muszą być najważniejszymi zawodnikami Wisły.

Cieszę się, że Moskal ma swoją koncepcję, ale przy pewnych ludziach nie będzie mógł się wykazać i niestety będzie musiał odejść...
Nie ma co oceniać w ten sposób Stana, jeżeli nie wie się konkretów na jego temat.Jak dla mnie twój post to tylko takie- za przeproszeniem- pieprzenie, chyba że znasz jakieś konkrety na ten temat, których ja tutaj nie dostrzegam. Stan nie jest DEBILEM, pracował w silnym europejskim klubie i myślę że tak jak napisał to mihaq, to była rozmowa na czacie i nie powinna mieć żadnego znaczenia w tym kontekście.
Ostatnio edytowane przez Eleusis : 17.12.2011 o godz. 16:32.
Odpowiedz cytując