Sialalalala napisał(a):

nie ja bym przeanalizował tylko czy on jest potrzebny Wiśle czy to tylko nazwisko, które ma podniecać naiwniaków jak ty
|
To zrób to szybko i potem podziel sie wynikami zamiast cedzic jakies półsłówka. Co do Stana to jest oddzielny temat