prezes85 napisał(a):

Pare lat temu był do wykupienia pakieta za 2 mln euro:
Majewski, Jodłowiec i Przyrowski.
Kupił ten pakiet JW i mu się zwrócił w cuglach.
My takich biznesów nie robimy.
|
Nie wiem czy transfer Przyrowskiego to biznes/ Ten gosc to kompletna lamaga w bramce i juz wolalbym miec w bramce Pawelka niz Przyrowskiego.