Martinus napisał(a):

No tak, zapewne Ty z takimi środkami jakie do dyspozycji miał Valckx ściągnąłbyś Messiego, który pewnie jeszcze by dopłacił by grac w Wiśle.
Rzenóła
|
nie ja bym przeanalizował tylko czy on jest potrzebny Wiśle czy to tylko nazwisko, które ma podniecać naiwniaków jak ty
