Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52576
Stary 17.12.2011, 12:07
thechris napisał(a):Wyświetl post
Jaliens, Lamey, Diaz, Jirsak, Kirm, Iliev - ci gracze są zupełnie zbędni we Wiśle. Ilu się da... tylu wymienić. Jak się nie da wymienić to sprzedać lub rozwiązać kontrakty. Szkoda na tych ludzi pieniędzy.
Dajmy sobie spokój z podobnymi stwierdzeniami. Piłkarze to nie kasjerki w Biedronce, z którymi można zrobić co i jak się chce. Mają dobrze skonstruowane kontrakty, co w praktyce oznacza, że mogą odejść, kiedy sami o tym zdecydują. Tak więc klub musi czekać aż ich kontrakty wygasną, albo zapłacić im sumy, które sobie zagwarantowali w umowach. Czy naprawdę trzeba ciągle to powtarzać. Proszę, zajmujmy się na forum tylko realnymi rozwiązaniami i raczej weźmy pod uwagę fakt, iż nikt do końca sezonu nikt nie odejdzie.

Wracając do Ilieva, to bardzo dobry zmiennik, problem polega na tym, że ci, których miał zmieniać przez większość sezonu byli w fatalnej formie, albo nie dorośli do roli, jaką mili pełnić.
Odpowiedz cytując