Wyświetl pojedynczy post
River
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9870
Stary 17.12.2011, 12:06
karas1983 napisał(a):Wyświetl post
Kiedy Standard zaczyna rundę rewanżową?
Runda rewanzowa w Belgii juz trwa.

U nich przerwa to raptem wolne dwa weekendy.

W tym roku zagraja jeszcze z Genkiem (jutro) i w drugi dzien swiat z Kortrijkiem (26 grudnia). Pozniej kolejny mecz ligowy maja 15 stycznia z Germinalem Beerschot. Przerwa jest wiec krotka i chyba tak na dobra sprawe przez ten okres oni caly czas beda w treningu.
Jeszcze maja dwumecz w Pucharze Belgii z Lierse (21 grudnia i 18 stycznia). Czyli sa ciagle w rytmie meczowym.
Ostatnio edytowane przez River : 17.12.2011 o godz. 12:08.
Odpowiedz cytując