karas1983 napisał(a):

|
Kiedy Standard zaczyna rundę rewanżową?
|
Runda rewanzowa w Belgii juz trwa.
U nich przerwa to raptem wolne dwa weekendy.
W tym roku zagraja jeszcze z Genkiem (jutro) i w drugi dzien swiat z Kortrijkiem (26 grudnia). Pozniej kolejny mecz ligowy maja 15 stycznia z Germinalem Beerschot. Przerwa jest wiec krotka i chyba tak na dobra sprawe przez ten okres oni caly czas beda w treningu.
Jeszcze maja dwumecz w Pucharze Belgii z Lierse (21 grudnia i 18 stycznia). Czyli sa ciagle w rytmie meczowym.