Wyświetl pojedynczy post
Martinus
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 17.12.2011, 11:58
Sialalalala napisał(a):Wyświetl post
ja bym przeanalizował dokładnie wszystkie za i przeciw temu zaciągowi z holandii co poza wątpliwym - nazwiskiem ten cały valx wniósł do Wisły
No tak, zapewne Ty z takimi środkami jakie do dyspozycji miał Valckx ściągnąłbyś Messiego, który pewnie jeszcze by dopłacił by grac w Wiśle.
Rzenóła
Eppur si muove!