Grisza1 napisał(a):

|
Wszystkich, którzy już przegrali ze Standardem, prosiłbym o przypomnienie sobie, kogo z LM wyeliminował FC Basel.
|
Sądzisz że też będziemy mieli takiego mega farta jak Basel? Nie jest to wykluczone aczkolwiek trzeba pamiętać że Standard L prezentuje poziom nie niższy niż Podbeskidzie BB czy inny Górnik Z i w odróżnieniu od Twente E nie będzie grać o czapkę gruszek tylko o awans do następnej rundy. Żeby wyjaśnić sprawę dodam że nie twierdzę że Standard jest nie do ogrania, ale twierdzę że będzie go ograć dużo ciężej niż Twente w ostatnim meczu.