Wyświetl pojedynczy post
aussieFC
Member
 
 
Od: 07.2011
Skąd: melbourne, australia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 17.12.2011, 10:38. Wisla Krakow w Atlantic Cup 2012
wisla krakow bendzie grac w atlantic cup

http://www.theatlanticcup.eu/default.asp

a jej rywale-

http://www.theatlanticcup.eu/fixtures.asp

pierwaszy mecz

Helsingborg IF
v
Wisla Krakow


drugi mecz-

FC Midtjylland
v
Wisla Krakow


i

Odense BK
v
Wisla Krakow





druzyny-
http://www.theatlanticcup.eu/teams.asp