Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
batman forever
Junior Member
Od: 08.2003
Offline
#
9865
17.12.2011, 10:37
Wszystkim którzy już wygrali ze Standardem chciałbym przypomnieć taką jedną drużynę z Cypru.
batman forever
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do batman forever
Znajdź inne posty napisane przez batman forever