Wyświetl pojedynczy post
sawko
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Szklane Domy N-H

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9864
Stary 17.12.2011, 10:27
Standard jest faworytem bez dwoch zdań, bukmacherzy tez to podkreslaja kursami na awans, ale ku..wa nie pitolcie mi ze niemam prawa wierzyc ze Wisła w tym dwumeczu nie zaprezentuje sie solidnie, przeciez nasi obroncy ( i nie tylko oni) pod nowym okiem trenera po dwoch miesiącach przerwy po obozie przygotowawczym w zimie, kilku sparingach mogą przestac sie kopac po czołach, wyjdą na runde wiosenna lepiej ustawieni, lepiej przygotowani w ogóle w lepszej formie zagrają swoje i przy odrobienie szczescia ( np marnowanie setek rywali, rykoszety dajace nam gole, strzały zycia naszych grajków) nie przejdziemy ich lepszym bilansem bramkowyn na wyjezdzie, albo w karnych, niektorzy pisza o procentach, nawet takie 30% daje nam szanse ze własnie w nie mozemy sie wbić.
Wiec jezeli swoimi postami chcecie mi to wszystko zabrac i wybic mi z głowy szanse na awans to niemam pytan
jazda,jazda,jazda BIAŁA GWIAZDA
Odpowiedz cytując