|
Niektórzy znowu wpadaja w jakąs euforię. po 1 wygraliśmy z rezerwami Twente (a tak naprawdę kilku obrońców jak i bramkarz nawet nie siedzą na rezerwie). Po 2 mieliśmy ogromnego farta. Po 3 liga zweryfikowała moc tego zespołu. Ile meczów w tej rundzie zagraliśmy dobyrch? 3,4 ? Niech ten szczęślwy awans nie zaciera bardzo słabej rundy Wisły. Jeśli nie dokonamy kilku poważnych wzmocnień, szczególnie w defensywie to taki Standard rozjedzie nas jak będzie chciał. Nie przypadkowo zajęli pierwsze miejsce w grupie.
Wszystkie akcje fachowe kojarza sie z KRAKOWEM !!!!
|