thechris napisał(a):

|
Z całym szacunkiem dla Liege ale to ani Fulham ani Twente. Drużyna niezła ale jednak półkę niżej. W normalnych okolicznościach (m.in. brak kontuzji) można ich pyknąć. Szanse są 50/50 i spodziewam się równej walki, dogrywki a może nawet karnych. Bez względu jak ale można a nawet trzeba spróbować ich przejść.
|
Z calym szacunkiem dla naszego awansu z grupy warto zauważyć, ze w 1/16 rozgrywa się dwumecz i gdybysmy patrzyli pod tym kątem na spotkania z naszymi grupowymi rywalami to z każdym byśmy odpadli.
Wisla-Odense 1:3,2:1
Wisla-Twente 1:4,2:1
Wisla-Fulham 1:0,1:4
Także śmieszne jest pisanie, ze my możemy kogos pyknąć
