|
Wojtas, jaki Kucharczyk?! Toz to zwykly transfer Legii. Zaden tam zwodnik wyciagniety z mlodej Legii. Do tego zadna z niego gwiazdka; ten chlop ma problemy by wogole dostac sie do skladu.
Nie mylmy mlota z kowadlem. To ze Legia ma zdolna mlodziez, to nie znaczy ze u nich kazdy mlody automatycznie "kandytuje" do miana gwiazdki. Na ten moment, jesli ktos z ich mlodziezy ma potencjal (z tych co sie ocieraja o sklad) to Zyro, Wolski i... Borysiuk. Reszta, te wszystkie Rybusy, Koseckie i Kucharczyki, nigdy solidnosci nie przeskocza.
|