Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9853
Stary 16.12.2011, 23:56
szprotson napisał(a):Wyświetl post
no a ty żyj dalej zwycięstwem nad Barceloną .
A Ty żyj dalej w przekonaniu że jesteśmy słabsi od Levadii
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Po za tym, nie wiem w którym meczu zasłużyliśmy na zwyciestwo. Pewnie w tym w którym wygraliśmy spokojnie 4-0 czy też więcej.
Eee nie dla niektórych nawet 20 do 0 dla Wisły jest fartem
Gero napisał(a):Wyświetl post
Kibic Standardu nic sobie nie myśli ... może zastanawia się gdzie leży Kraków na mapie.
Tak bo miasto Kraków jest całkiem anonimowe ...

____________
Tak sobie myślę że na kompleksy niektórych użytkowników netu nie ma lekarstwa ...
Nasza piłka jest słaba, klubowa bardzo słaba, no ale bez przesady ...bez przesady.

Zwłaszcza że patrząc na ostatnie lata mamy ewidentny postęp, widoczny gołym okiem. I jeśli chcemy się dalej rozwijać to nasz kolejny rywal jest wprost idealny do kolejnego kroku naprzód.
Ostatnio edytowane przez milosz : 17.12.2011 o godz. 01:50.
Odpowiedz cytując