Wyświetl pojedynczy post
Galonek
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52571
Stary 16.12.2011, 23:34
thechris napisał(a):Wyświetl post
Jaliens, Lamey, Diaz, Jirsak, Kirm, Iliev - ci gracze są zupełnie zbędni we Wiśle. Ilu się da... tylu wymienić. Jak się nie da wymienić to sprzedać lub rozwiązać kontrakty. Szkoda na tych ludzi pieniędzy.
Jaliens, Lamey, Diaz, Kirm - zgoda. Co do Jirsaka, to na ławkę by się przydał, tyle, że na takie rozwiązanie nie zgodzi się zapewne sam zainteresowany (chyba, że nie ma sportowej ambicji). Co do Illieva, to pomimo braku wymiernych efektów jego gry w postaci bramek czy asyst, to myślę, że w końcu odpali. Skoro potrafił w zeszłym sezonie zdobyć 13 bramek w lidze serbskiej, to w naszej też kilka goli powinien ustrzelić, dorzucając parę asyst. Żeby do tego doszło, musi przepracować cały okres przygotowawczy, bo aż wstyd, żeby profesjonalny piłkarz miał siłę na 50-60 minut gry.
Odpowiedz cytując