thechris napisał(a):

|
Jaliens, Lamey, Diaz, Jirsak, Kirm, Iliev - ci gracze są zupełnie zbędni we Wiśle. Ilu się da... tylu wymienić. Jak się nie da wymienić to sprzedać lub rozwiązać kontrakty. Szkoda na tych ludzi pieniędzy.
|
ok, wywalać najprościej a teraz przedstaw jakieś realne postacie które ich zastąpią ?