Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Sialalalala
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18172
Stary 16.12.2011, 23:11
flamengista napisał(a):Wyświetl post
http://www.przegladsportowy.pl/Pilka....html#miniPoll

Szatałow? Radolsky? Kubicki? Bobo? Grembocki? Ojrzyński?

"Niewiele gwarantują" - to eufemizm. One są po prostu przerażające. Zaczynam martwić się o Lechię.
Kubicki z tego grona jedyny warty uwagi, pozatym swego czasu się w Lechii sprawdził wyleciał za udział? w korupcji, nie wiem jak mu się teraz wiedzie.

Ulatowski świadomie podjął się prowadzenia druzyny tylko do końca rundy, potem w razie poprawienia jakości gry miał ewentualnie zostać, jak było każdy widzi.

Szatałow? Radolsky? Bobo? Grembocki? Ojrzyński? to już lepiej wrócić do Kafara

osobiscie obstawiam, że nowym trenerem będzie "piękny" robert może pod mniejszą presją sobie poradzi.
Odpowiedz cytując