flamengista napisał(a):

Kubicki z tego grona jedyny warty uwagi, pozatym swego czasu się w Lechii sprawdził wyleciał za udział? w korupcji, nie wiem jak mu się teraz wiedzie.
Ulatowski świadomie podjął się prowadzenia druzyny tylko do końca rundy, potem w razie poprawienia jakości gry miał ewentualnie zostać, jak było każdy widzi.
Szatałow? Radolsky? Bobo? Grembocki? Ojrzyński? to już lepiej wrócić do Kafara
osobiscie obstawiam, że nowym trenerem będzie "piękny" robert może pod mniejszą presją sobie poradzi.