baton napisał(a):

|
Wszystko ok, ale kazdemu pilkarzowi Wisly, ktory nosi koszulke z Biala Gwiazda nalezy sie szacunek.
|
ja nawet nie szanuje twojej wypowiedzi, a tymbardziej jakichś wkładów do koszulek Wisły
na szacunek to trzeba porzadnie zasłużyć nic nie dostaje się w pakiecie z koszulką i numerem na niej