Wyświetl pojedynczy post
Sialalalala
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15908
Stary 16.12.2011, 22:36
baton napisał(a):Wyświetl post
Wszystko ok, ale kazdemu pilkarzowi Wisly, ktory nosi koszulke z Biala Gwiazda nalezy sie szacunek.
ja nawet nie szanuje twojej wypowiedzi, a tymbardziej jakichś wkładów do koszulek Wisły

na szacunek to trzeba porzadnie zasłużyć nic nie dostaje się w pakiecie z koszulką i numerem na niej
Odpowiedz cytując