Wyświetl pojedynczy post
coni
Senior Member
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9849
Stary 16.12.2011, 22:28
Przy sprzyjajacym ukladzie planet i gwiazd, dobrych transferach w zimie, solidnie przepracowanej przerwie zimowej moze nam sie uda. Ja w kazdym razie wierze, taka juz nasza kibicow rola. Bez napinki, bez pompowania balonika ale jednak wierze ze sie uda. Może nie ma logicznych przesłanek że przejdziemy Liege, ale wiara z zasady nie ma logicznych uzasadnień. Naszczęście sport to nie matematyka i nie zawsze 2+2 to 4 i nie zawsze wygrywa lepszy, czasem i gorszemu sie wydarzy
Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki. - Henryk Reyman
Odpowiedz cytując