Wyświetl pojedynczy post
Sialalalala
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9847
Stary 16.12.2011, 22:23
CH. napisał(a):Wyświetl post
J
Co do Standardu to wymienić obronę (!!) i możemy powalczyć.

powalczyć, no tak przecierz oni co roku biją się z Realem Barcą Milanem itp o zwycięstwo w LM ... sklad same gwiazdy Ronaldo, Romario, a nawet Rivaldo w ataku ... połóżmy się przed nimi
Odpowiedz cytując