CH. napisał(a):

J
Co do Standardu to wymienić obronę (!!) i możemy powalczyć.
|
powalczyć, no tak przecierz oni co roku biją się z Realem Barcą Milanem itp o zwycięstwo w LM ... sklad same gwiazdy Ronaldo, Romario, a nawet Rivaldo w ataku ... połóżmy się przed nimi