Wyświetl pojedynczy post
Gero
Senior Member
 
Od: 02.2003
Skąd: niestety już nie Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9842
Stary 16.12.2011, 22:15
Grisza1 napisał(a):Wyświetl post
A co sobie teraz myśli kibic Standardu? Wisła? Ograła mistrza Łotwy, ograła mistrza Bułgarii, wygrała mecz ze świetnie grającym w LM APOEL-em, do awansu do LM zabrakło jej 3 minut, pokonała u siebie Fulham i Twente, na wyjeździe wygrała z Odense, w lidze pokonała Lecha Poznań, który wygrywał w Juventusem i Manchesterem City.

Czy nasze wyniki nie robią wrażenia?
Kibic Standardu nic sobie nie myśli ... może zastanawia się gdzie leży Kraków na mapie.


Nasze wyniki nie robią na 100% wrażenia na kibicach Standardu.
Nie jesteśmy pępkiem świata (europy) jak niektórym z Was się wydaje.
Powód: pępek?
Ostatnio edytowane przez Gero : 16.12.2011 o godz. 22:17.
Odpowiedz cytując