Grisza1 napisał(a):

A co sobie teraz myśli kibic Standardu? Wisła? Ograła mistrza Łotwy, ograła mistrza Bułgarii, wygrała mecz ze świetnie grającym w LM APOEL-em, do awansu do LM zabrakło jej 3 minut, pokonała u siebie Fulham i Twente, na wyjeździe wygrała z Odense, w lidze pokonała Lecha Poznań, który wygrywał w Juventusem i Manchesterem City.
Czy nasze wyniki nie robią wrażenia?
|
Kibic Standardu nic sobie nie myśli ... może zastanawia się gdzie leży Kraków na mapie.
Nasze wyniki nie robią na 100% wrażenia na kibicach Standardu.
Nie jesteśmy pępkiem świata (europy) jak niektórym z Was się wydaje.