Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9839
Stary 16.12.2011, 22:05
Skoro potrafiliśmy zagazowaniem zniwelować różnice w umiejętnościach, tak że APOEL męczył się z nami praktycznie do końca to dlaczego nie mielibyśmy zniwelować zagazowaniem ewentualnych różnic w umiejętnościach w meczu z Belgami ? Jest to jak najbardziej możliwe.

To że Fulham czy Twente nas zlekważyło ? Co mnie do jasnej cholery to obchodzi, nie zamierzam z tego powodu płkac ani bagatelizować sukcesu własnego klubu który w ostanich latach odpadał z wiadomo jakimi drużynami. Patrząc na drużyny, które występują w tych rozgrywkach jestem zbudowany że tym gronie nadal jest Wisła.


Płacz angoli, którzy za wszystkie swoje nieszczęścia obwiniają nadal Nuneza wywołuję uśmiech na mojej twarzy.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 16.12.2011 o godz. 22:09.
Odpowiedz cytując