Wyświetl pojedynczy post
RYBA
Senior Member
 
 
Od: 10.2011
Skąd: SZCZUCIN/KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#515
Stary 16.12.2011, 22:01
Ciężko w tej chwili oceniać pracę Moskala, jeśli chodzi o same wyniki szału nie ma poza zwycięstwem nad Śląskiem i tym w Odense, dodajmy dwie porażki w lidze i zwycięstwo w nie grającym już o nic pół rezerwowym składem Twente. Natomiast jeśli oceniać sam styl, poprawa jest. Na duży plus też umiejętność bezkompleksowej rotacji składem ( pomijająć linie obrony bo tam to wszystko było wymuszone). Podsumowując - zostawić Kazika niech sam przygotuje zespół do rundy i ją w niej poprowadzi. Ktoś kiedyś mądrze powiedział - trenera ma prawo rozliczać się dopiero wtedy gdy sam przygotuje zespół do rundy i przeprowadzi przez nią od początku do końca.
TUSK TY MATOLE TWÓJ RZĄD ROZJEBIĄ KIBOLE !!!