Skoro Mistrz Polski boi sie 6 druzyny poprzedniego sezonu ligi belgijskiej to moze sie lepiej wycofajmy co? Sa na Naszym poziomie, teraz nie mozna powiedziec ze sa lepsi - to pokaze dopiero bezposredni pojedynek. To, ze wygrali grupe w pilce noznej nic nie znaczy