Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9838
Stary 16.12.2011, 22:01
RYBA napisał(a):Wyświetl post
Nie byłbym też takim optymistą co do losowania, niestety Standard to podobnie jak Twente, rywal może bez wielkiej i straszącej nazwy ale bardzo mocny. Marketingowo szkoda, bo trafiając na któryś z Manchesterów lub Valencie efekt w postaci braku awansu prawdopodobnie byłby taki sam a fajniej by się oglądało na żywo gwiazdy z najwyższej światowej półki Ale nie odbierajmy naszym chlopcom szans na awans bo zycie juz pokazalo ze do ostatniej chwili trzeba w awans wierzyc, oby tak czesciej w naszym wykonaniu
Skoro Mistrz Polski boi sie 6 druzyny poprzedniego sezonu ligi belgijskiej to moze sie lepiej wycofajmy co? Sa na Naszym poziomie, teraz nie mozna powiedziec ze sa lepsi - to pokaze dopiero bezposredni pojedynek. To, ze wygrali grupe w pilce noznej nic nie znaczy
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 16.12.2011 o godz. 22:03.
Odpowiedz cytując