|
Nie ma co się oszukiwać, Belgowie są trochę mocniejsi, ale mimo wszystko mamy szanse z nimi wygrać. To tak jak Śląsk z Wisłą, teoretycznie my mamy lepszy zespół, i przed sezonem wyżej nas ceniono, a tu jednak ambicją i walką WKS wypracował aż 10 punktów przewagi. Da się, tylko trzeba gryźć trawę. Szanse większe niż rok temu miał Lech z Bragą, Belgowie Portugalczykom do pięt nie dorastają. Zwykła średnia drużyna. Szkoda że my tylko jeszcze tak naprawdę średnią drużyną w Europie nie jesteśmy.
|