Wyświetl pojedynczy post
ziz99
Senior Member
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9833
Stary 16.12.2011, 21:34
Patrząc na te "kosmosy", które można było wylosować, to trafiliśmy nieźle.

Nawiązując do bardzo dobrej wypowiedzi Wojtasa, jak nie poprawimy gry ... i to dużo, to Belgowie nas rozjadą w obu meczach.

Liczę, że Kaziu dalej pozostanie (jak podkreślał na chacie interii) fanem Barcelony i atak pozycyjny będzie na wiosnę obowiązkiem! Bez płynnej (w miarę możliwości posiadanego potencjału) klepki od bramki do bramki nie ma co szukać w tej fazie rozgrywek.
Odpowiedz cytując