|
Patrząc na te "kosmosy", które można było wylosować, to trafiliśmy nieźle.
Nawiązując do bardzo dobrej wypowiedzi Wojtasa, jak nie poprawimy gry ... i to dużo, to Belgowie nas rozjadą w obu meczach.
Liczę, że Kaziu dalej pozostanie (jak podkreślał na chacie interii) fanem Barcelony i atak pozycyjny będzie na wiosnę obowiązkiem! Bez płynnej (w miarę możliwości posiadanego potencjału) klepki od bramki do bramki nie ma co szukać w tej fazie rozgrywek.
|