Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9830
Stary 16.12.2011, 21:11
milosz napisał(a):Wyświetl post
Czyli powrót starej bajki naszych netowych gęgaczy ... że jak Wisła wygrywa to tylko fartem albo jak ją rywal zlekceważy ....hahahaha co za żenada .
no a ty żyj dalej zwycięstwem nad Barceloną która oczywiście Nas nie zlekceważyła, tylko gryzła trawę.
Tak samo Twente, tak samo Fulham które miało totalnie wyjebane na LE. Na Nas się spięli bo były cyrki w Krakowie i 4 schematami pokazali Nam jak te schematy sie wdraża w życie.

milosz napisał(a):
Co do meritum. Wisła wygrywa bo na to zasługuje i koniec i kropka.
A kto nie zasługuje na zwycięstwa?

Po za tym, nie wiem w którym meczu zasłużyliśmy na zwyciestwo. Pewnie w tym w którym wygraliśmy spokojnie 4-0 czy też więcej.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując