Wyświetl pojedynczy post
Krav
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9828
Stary 16.12.2011, 20:55
tak z ciekawości, jeden z buków ma już kursy na awans poszczególnych drużyn: u nas wygląda to tak:
Standard Liege1.55
Wisła Kraków 2.3
Przy kursach 1.85 założenie jest takie, że obie drużyny mają po 50 % szans na awans. To chyba tak najgorzej nie jest.
A i przepraszam że się powtórzę, ale czytając niektóre posty mam wrażenie, że obojętnie na kogo byśmy nie trafili, szanse na awans albo są niewielkie, albo nie ma ich wcale. Najlepiej chyba poprosić o najniższy wymiar kary - 2 x po 0:1 i do domu, bo przecież z kimkolwiek byśmy nie grali, i tak będzie pyta. Generalnie żadnych pozytywów z naszej strony, same pozytywy o rywali - standarcik przerabiany multum razy . W ten sposób dyskusja staje się jałowa. Tak samo jest w przypadku tych, którzy od kopa widzą nas w 1/8 czy nawet w 1/4.

Poza tym, w kontekście rywalizacji warto chyba wspomnieć o ważnej kwestii - oni będą grać ligę, będą w rytmie meczowym, my będziemy po 1 meczu o stawkę, z Legią w Superpucharze. Zawsze był to problem polskich drużyn, że grając na wiosnę w pucharach nie były w optymalnej formie. Z drugiej jednak strony, może oni mogą być zmęczeni ciągłym graniem bez przerwy ?

nieznajomy napisał(a):Wyświetl post
APOEL też był najłatwiejszy...
eeee..nie był ?Najłatwiejsze było BATE ?
Ostatnio edytowane przez Krav : 16.12.2011 o godz. 21:10.
Odpowiedz cytując