Wyświetl pojedynczy post
RYBA
Senior Member
 
 
Od: 10.2011
Skąd: SZCZUCIN/KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9824
Stary 16.12.2011, 20:35
Nie byłbym też takim optymistą co do losowania, niestety Standard to podobnie jak Twente, rywal może bez wielkiej i straszącej nazwy ale bardzo mocny. Marketingowo szkoda, bo trafiając na któryś z Manchesterów lub Valencie efekt w postaci braku awansu prawdopodobnie byłby taki sam a fajniej by się oglądało na żywo gwiazdy z najwyższej światowej półki Ale nie odbierajmy naszym chlopcom szans na awans bo zycie juz pokazalo ze do ostatniej chwili trzeba w awans wierzyc, oby tak czesciej w naszym wykonaniu
TUSK TY MATOLE TWÓJ RZĄD ROZJEBIĄ KIBOLE !!!
Odpowiedz cytując