Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9823
Stary 16.12.2011, 20:32
Przyjąłem to losowanie na spokojnie chodź lekki stres był nie ukrywam,zależy co chcemy ugrać w tej lidze europy i przede wszystkim jak potoczy się dalszy los.Tzn. chodzi mi o to czy przychodzi nowy trener, w przypadku nie zostawieniu na stanowisku Moskala i zdążyć to poukładać przez ten krótki okres.Dużo też zależy od naszych wzmocnień na rundę wiosenną potrzebujemy przede wszystkim prawego obrońcy naprawdę dobrego, środkowego obrońcę i lewego obrońcę też dobrych.Środek pomocy jak i atak można zostawić do wiosny.Oceniam nasze szanse na awans 60-65%
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując