Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9822
Stary 16.12.2011, 20:29
Stop panowie stop ,juz po dobranocce ,dosc pitolenia.



Pytanie kluczowe:

Na jakiej podstawie wniskujecie ze Standard to zespol jak najbardziej w naszym zasiegu?


Odp:
Na zadnej.Bazujemy na tym ze cieszymy sie ze nie trafilismy na MU czy Valencie.Ale co to zmienia.Z tamtymi bylo by pewnie z 10-1 w dwumeczu i tyle.To nic nam nie daje.A teraz zostawiajac te firmy z kosmosu dla nas ,Standard to przeciez zespol z lepszej od naszej Ligi Belgijskiej ,z lepszymu technicznie pilkarzami.Wiec jak mozna zakladac ze oni sa do ogrania bo nie trafilismy na Valencie.Glupota do potegi n.Jak te dwie sprawy maja sie do siebie.Glowka murzyna z Odense dala nam 1/16 ,ale nalezy to wszystko w kategoriach cudu rozpatrywac.

Tak samo zakladano przed tym nieszczesnym Apoelem.Nie trafilismy na Barce to Apoel przejsc musimy! A co !

Nalezy wiec realnie spojrzec teraz na rywala nie z perspektywy tego na kogo NIE TRAFILISMY ,tylko na zespol ktory u siebie wygral z Kopenhaga czy Hannoverem.

Z drugiej strony skoro kibice Standardu sa juz myslami jak my (hehe) w 1/8 to Basalaj musial juz dzialac ,przeslal im mecze z Podbeskidziem,Lechia czy Gornikiem.To dopiero widowiska.

A o ich formie najlepiej sie przekonac w niedziele 0 14.30 wlaczajac SportKlub-graja z Genkiem.Duzo spraw sie wyjasni

Bo Apoel tez byl do "pyknięcia "
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 16.12.2011 o godz. 21:40.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując