Wyświetl pojedynczy post
Fiti
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9817
Stary 16.12.2011, 20:18
Grisza1 napisał(a):Wyświetl post
I tak już od pół roku... Miało nas pojechać Skonto Ryga, miał nas rozgromić Litex, wielki i bogaty klub z Bułgarii, później mieliśmy pyknąć Cypryjczyków, później mieliśmy zająć czwarte miejsce w grupie LE... Gadanie, gadanie, gadanie... Teraz znów wyrokowanie, że nas Standard pyknie, że nie mamy szans. Ochłońcie trochę. Uważam, że mamy szasne, ze losowanie było korzystne. Spośród 16 zespołow, które mogły stanać na naszej drodze, mamy rywala, któego nalezy szanować, ale z którym mamy równe szanse.
Idąc tym tokiem rozumowania im więcej płaczków wypłacze się na forum tym większa szansa na awans.

"WIARA PANOWIE WIARA!"
Ktoś to napisał przed meczem z Twente. Wierzymy do ostatniego gwizdka w Liege!
"Franek ma swoje zdanie, z którym sam się nie zgadza" - Jan Tomaszewski
Odpowiedz cytując