Wyświetl pojedynczy post
Krav
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9816
Stary 16.12.2011, 20:17
prawda jest taka, że zamiast Mu czy MC, na które fajnie by było trafić żeby sobie pooglądać SAF, Manciniego, czy jakiś fajnych piłkarzyków, popodniecać się że z nami grają, dostać kilka do jaja i do domu. Zamiast tego mamy zespół który jesteśmy w stanie przejść, i nie mówie tego jako optymista, tylko realista (oczywiście w domyśle zakładam że w zimie się wzmocnimy na obronie), i nie zmienią tego wasze narzekania, że Standard ma od nas 5 czy 50 razy skład lepszy.
W ogóle tak mi się wydaje, że obojętnie na kogo byśmy nie trafili w tym losowaniu to byłoby źle, niezależnie czy byłoby to PAOK, Brugge, United czy Valencia. Z zespołów rozstawionych, które zgodzę się, na papierze są lepsze (po to to rozstawienie), nie oznacza to, że nie możemy ich przejść. I nie wywyższajcie tak tego Standardu. Nas też bo szału nie ma, ale szansa jest, i to spora.
Ostatnio edytowane przez Krav : 16.12.2011 o godz. 20:19.
Odpowiedz cytując