|
W kończą się kontrakty wielu grajkom, ale co najgorsze kończy się kontrakt Stanowi.
Jak Cupiał nie da teraz Valckxxowi zaufania, (czyt kasy i wolnej ręki) to Holender się może na niego w lecie wypiąć i zostawić klub bez sternika z dziurą w składzie na minimum 7 grajków.,
Kto wtedy ogarnie taki burdel ? Na pewno nie Basałaj, który sprowadził na szybko szrot po przyjściu i do dzisiaj się to nam odbija.
Ostatnio edytowane przez tofik : 16.12.2011 o godz. 20:14.
. .
|