Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9815
Stary 16.12.2011, 20:08
W kończą się kontrakty wielu grajkom, ale co najgorsze kończy się kontrakt Stanowi.

Jak Cupiał nie da teraz Valckxxowi zaufania, (czyt kasy i wolnej ręki) to Holender się może na niego w lecie wypiąć i zostawić klub bez sternika z dziurą w składzie na minimum 7 grajków.,
Kto wtedy ogarnie taki burdel ? Na pewno nie Basałaj, który sprowadził na szybko szrot po przyjściu i do dzisiaj się to nam odbija.
Ostatnio edytowane przez tofik : 16.12.2011 o godz. 20:14.
..
Odpowiedz cytując