milosz napisał(a):

I tu zgoda ponad podziałami innymi.
Jeśli Stan mówi że kadra jest okay to tylko aby mówić, bo te 2 a lepiej 3 wzmocnienia i to jakościowe są niezbędne.
A co do gaszenia światła ... to nawet jak Wisła grała w II lidze to żadnego gaszenia światła nie było, więc bez przesady z tym końcem Wisły.
Co do roku 2011 to wiosna bardzo udana, ale jesień mimo awansu do dalszej fazy LE to zimny prysznic. 10 punktów straty do lidera w naszej lidze, 16 bramek w 17 meczach w lidze i wysokie porażki w LE.
Ważne abyśmy umieli wyciągnąć z tej jesieni dobre wnioski. Pierwszy to taki że potrzeba jakości wśród kadry piłkarskiej(gotówkowe transfery do wyjściowej jedenastki), drugi to trener co będzie rozwijał drużynę ...Czekaj, lub Bunoza, lub Jovanović a nie Jaliens, czy Lamey. Garguła obok Meliksona a nie zamiast, Diaz nigdy nie na LO, a na środku ewentualnie jako def,. pomocnik ... schematy w grze ofensywnej, no nie możemy grac jak w 6 ostatnich spotkaniach w lidze 0-1, 0-1, 0-1, 1-0, 1-0, 0-1 ... toż to horror. Jak lubiłem Maaskanta i doceniam sukcesy Moskala, to nie chcę takiej stabilizacji. Nowy trener, ofensywna piłka i 2 , lub 3 transfery ... i z nową nadzieją w nowy rok.
|
Stan od początku mówi to samo. W zimie nie będzie szaleństwa transferowego i zakontraktujemy maks 2 piłkarzy, czyli tak jak chcesz. Co zrozumiałe, rewolucja czeka nas latem, gdy z listy płac zejdzie nam może nawet 8 zawodników. Wcześniej się ich nie pozbędziemy, więc teraz na więcej nie ma co liczyć, bo po prostu Wisły nie stać na sprowadzenie na przykład 6 graczy i pozostawienie całej obecnej kadry.