Wyświetl pojedynczy post
Grisza1
Moderator
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9812
Stary 16.12.2011, 19:54
I tak już od pół roku... Miało nas pojechać Skonto Ryga, miał nas rozgromić Litex, wielki i bogaty klub z Bułgarii, później mieliśmy pyknąć Cypryjczyków, później mieliśmy zająć czwarte miejsce w grupie LE... Gadanie, gadanie, gadanie... Teraz znów wyrokowanie, że nas Standard pyknie, że nie mamy szans. Ochłońcie trochę. Uważam, że mamy szasne, ze losowanie było korzystne. Spośród 16 zespołow, które mogły stanać na naszej drodze, mamy rywala, któego nalezy szanować, ale z którym mamy równe szanse.
Stan Valckx : - To już byłaby rozmowa o przegrywaniu, dlatego jej nie podejmę.
Odpowiedz cytując